Obserwatorzy

sobota, 7 listopada 2015

Witajcie :)
Udało mi się zmobilizować do rozpoczęcia prac nad moją bożonarodzeniową kuchnią i gwiazdki gotowe :) zamierzam kilka elementów wykonać więc trzeba się spieszyć. Zrobiłam również dzwoneczki, ale mam ogromny problem... nie wiem na czym je usztywnić :(9 komentarzy:

 1. Piękne :)Z dzwoneczkami nie pomogę,bo nie specjalizuje się w tym:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne gwiazdki. Z dzwoneczkami faktycznie jest problem. Kiedyś chodziłam po sklepach i szukałam czegoś na czym bym mogła je usztywniać. Patrzyłam na zakrętki z szamponów, opakowania np. po jogurtach. Nic mi nie pasowało. Kiedyś sprzedawano rafaello w wielkich dzwonkach i nawet kiedyś zrobiłam taki wielki dzwon ale wolę mniejsze. Są jeszcze dzwonki ze styropianu ale jakoś nie pasował mi rozmiar. W końcu mąż zrobił mi drewniany dzwonek. W ostateczności można poprosić o taki dzwonek kogoś kto wykonuje usługi stolarskie i ma tokarkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczne gwiazdki:) nigdy nie usztywniałam dzwoneczków:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne gwiazdki :-)
  Kiedyś usztywniałam dzwonki na górze butelek po napojach - niektóre miały bardzo fajne kształty. Odcinałam górę z nakrętką.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne gwiazdki!!!
  Dzwoneczki usztywniam na styropianowych formach i bardzo ładnie wychodzą.
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne gwiazdeczki! Ja dzwoneczki usztywniam na buteleczkach po jogurtach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi. Z pewnością skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gwiazdki śliczne. Ja swoje dzwoneczki niektóre, bo to zależy od wielkości i formy dzwonka , usztywniałam na pojemniczkach po musztardzie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gwiazdki śliczne. Ja swoje dzwoneczki niektóre, bo to zależy od wielkości i formy dzwonka , usztywniałam na pojemniczkach po musztardzie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń